Co nas wyróżnia

baner_2019_2020_1.jpg

 

Tylko w naszej szkole:

- mała liczebność klas (do 10 uczniów w klasie) 

- cztery posiłki dziennie, własna kuchnia

- język angielski codziennie!

- dodatkowow do wyboru: j. hiszpański, j. niemiecki 

- nauka programowania na zajęciach informatycznych 

- nowoczesne pomoce dydaktyczne 

- wykorzystanie programów multimedialnych w nauczaniu (Nowość! Magiczny dywan oraz ekran dotykowy)

- zajęcia w basenie (obowiązkowe) 

- rajdy rowerowe- szkoła zapewnia uczniom rowery

- coroczne wyjazdy w góry  i nad morze

- opieka w szkole w dniach wolnych od zajęć lekcyjnych! 

* Organizacja zajęć pozwoli Twojemu dziecku odrobić lekcje i pozostawić książki w szkole!

Nasza szkoła otacza swoich uczniów życzliwą opieką tworząc atmosferę sprzyjającą osiągania sukcesów i budowaniu poczucia własnej wartości. Uczniowie chętnie biorą udział w licznych konkursach, olimpiadach, przeglądach artystycznych, odnosząc sukcesy na szczeblu gminnym, wojewódzkim oraz krajowym.  Szkoła szczyci się wieloma laureatami prestiżowych konkursów i olimpiad. Najlepsi w szkole otrzymują nagrody pieniężne oraz rzeczowe (m.in. tablety, książki, upominki).

Pierwsza Niepubliczna jest szkołą prywatną, co wiąże się z opłatami czesnego. Jednak mimo miesięcznych kosztów, uczeń i rodzic zyskują dużo więcej niż w standardowej organizacji placówek publicznych. Rodzic nie martwi się o dodatkowe zajęcia i kursy języków obcych, których koszt jest porównywalny do opłaty czesnego w PNSP. Szkoła zapewnia aż 5 godzin języka angielskiego i 2 godz. dodatkowego języka obcego w tygodniu! Ponadto, w ramach czesnego uczeń otrzymuje cztery posiłki dziennie i dodatkowo zdrowe przekąski w ciągu dnia. Wiele wyjazdów szkolnych jest współfinansowana przez szkołę, a czas po zajęciach lekcyjnych organizowany jest na świetlicy czynnej do późnych godzin popołudniowych, również w dni wolne od nauki!

Na co dzień nad wszystkim czuwa kadra pedagogiczna i zespół specjalistów: psycholog, pedagog, logopeda i fizjoterapeuta.

Absolwenci naszej szkoły to osoby samodzielne, odpowiedzialne, dociekliwe, pełne entuzjazmu i kreatywności, czego dowodem są ukończone przez nich studia medyczne, prawnicze, informatyczne. 

Nasza szkoła funkcjonuje od 1999 r.!